Trump: Nuk kam punuar kurrë për Rusinë! Ja përse më sulmojnë

January 14, 2019 16:58

Trump: Nuk kam punuar kurrë për Rusinë! Ja përse më sulmojnë

Presidenti amerikan, Donald Trump bëri të ditur se nuk ka punuar kurrë për Rusinë pas publikimeve të ”New York Times’’, për nisjen në vitin 2017 të një hetimi të policisë federale (FBI) që kishte si objekt për të zbardhur si çëshje nëse ai punonte për llogari të Moskës.

”Unë kurrë nuk kam punuar për Rusinë’’, deklaroi presidenti i 45-ë i SHBA-së nga kopshti me dëborë i Shtëpisë së Bardhë.

“Personat të cilët e nisën këtë hetim, e bënë besoj pasi unë shkarkova (James) Comey, ish kreun e FBI-s’’, shtoi Trump.

l.h/ dita

January 14, 2019 16:58
Komento

4 Komente

 1. Usa January 14, 18:29

  Cfare do ke mohuar deri me sot, ka dale ne te kundert. Sic mohove perzjerjen e femijeve te tu me ruset, sic mohove pagesen e porn starit e plot te tjera. Cfare ti mohon eshte e vertete. Se shpejti do ti tundesh kembet mister Trap.

  Reply to this comment
 2. Guci January 14, 19:52

  Behet fjale per president Amerikan dhe jo president te skraparit o njerez.Ketij trapit si rruhet trapi per leke o qyqare.Gazete vari leshte qe jeni.

  Reply to this comment
  • Xha Braho January 14, 20:29

   O Guci,
   Ky palo President eshte nje “crook” I lindur. Nuk deklaron taksat se do patakset dynjaja nga vjedhjet dhe shmangiet e taksave. Lidhja me ruset eshte evidente. Agjenti special Muller po mbyll raportin ku I del bytha zbuluar Trapit, djalit dhenderit dhe shume bashkepuntoreve te tij te ngushte nga te cilet 16 jane denuar deri tani nga Gjykata. Lexo pak me shume o mik dhe do marresh vesh se jo cdo gje amerikane eshte e paster. Tung.

   Reply to this comment
   • Usa January 14, 21:13

    Guci nuk sheh me larg se hunda e tij. Do shkoje vullnetar te ndertoje murin e Trapit ky Guci.
    Milioner me taksat tona o Guci. $400000 ne dite shpenzon qeveria per familjen e ketij se po na bejne vezen e kuqe.
    O te pjerdhsha presidentin o Guci.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*