Truproja femër e Ramës

October 5, 2014 10:37

Truproja femër e Ramës

Kryeministri Rama vijon të sjellë risi në politikën shqiptare. Duke mos patur një truprojë që të jetë më i gjatë se ai, ka vendosur që të marrë në grupin e shoqërimit një truproje femër. Vajza është oficere e Gardës së Republikës dhe një nga katër truprojat në dispozicion të Ramës, tashmë si Kryeministër. Ai edhe këtë herë ka bërë diçka ndryshe nga paraardhësit e tij politikanë, duke preferuar që të ketë pranë vetes një roje të seksit të dobët, e duke lënë kështu mënjanë praktikën e mbajtjes rreth vetes të meshkujve të fortë dhe muskulozë. Në këtë mënyrë, Rama vendos të heqë ashpërsinë mashkullore, ndërsa shfaqet gjithandej pak hapa para një vajze simpatike dhe shumë e përqendruar në punën që bën. Natyrisht që kjo zgjedhje e tij është pritur pak me habi nga stafi i Ramës, por ky ka qenë një vendim përfundimtar dhe i pakontestueshëm. Me këtë gjest kryeministri jep dhe një mesazh se s’ka punë për femra dhe për meshkuj, ndërsa tregon dhe njëherë tjetër se ai nuk ka frikë. Madje këtë e tregon shpesh me lëvizje nëpër qytet pa shoqërues. Shpesh herë ndodhen në siklet sepse ai refuzon praninë e gardistëve. Një gjë u vu re në këto 24 orë, që truproja femër pranë tij, u bë po aq e famshme sa edhe kryeministri dhe ky i fundit mori fjalë të mira për afrimin e saj pranë stafit të sigurisë!

October 5, 2014 10:37
Komento

24 Komente

 1. Naci October 5, 11:50

  Ed : te simpatizoj nga menyra qe ben qeverisjen, por krijoj nje urrejtje per bodiguarden femer….ku e di une po me kujton Muamar Gedafiin

  Reply to this comment
 2. ish mbeshtetesi Rames ne 2013 October 5, 11:57

  Ky mashtrus i madh qe na ka zhgenjyer tej mase i mban badigardet femra njesoj si kadafi icili dhe bente seks me to kshu si ka ber me te gjitha ministret qe ka ne kabinetin e tij qeveritar

  Reply to this comment
  • Bedriu October 6, 13:29

   ik mor fuks i qelbur i serb berishes! ti s’ke qene asnjehere mbeshtetes i Rames. ju vetem helm ju nxjerr goja e ndyre, sa arrini deri ne shpifje te tilla te ndyra

   Reply to this comment
  • xxx October 7, 07:57

   ik ore legen, shqiptar tipik qe vetem balte e vrer nxjerr nga goja. bravo edi, shume mire , pse ckane meshkujt me shume se femrat, apo se femrat jane me te pergjegjshme dhe kur u japin nje pune e bejne ate me seriozitetin me te madhl.

   Reply to this comment
 3. BENI October 5, 12:50

  Turp per ty”ish mbeshtetes…..” per kete vrer qe ke mbledhur per Ramen. Edhe kjo nuk te pelqeka, po shpif e shan? Pune per ty ,po qenke i pafytyre.

  Reply to this comment
 4. Mark uk October 5, 13:52

  Me siguri eshte njeri i yti.

  Reply to this comment
 5. Mark uk October 5, 14:49

  Edhe pa trup roje ne e lenshin nuk e gjen gja.Nuk bie rrufeja ne tra la la.

  Reply to this comment
  • xxx October 7, 08:00

   jo po si sala yt qe na hapi barkun, mbeti me antiplumb ne trup, a thua sikur skishte jetuar boll… hahaha, edhe po ti ndodhte gje do shpetonte Shqiperia, nje bajge me pak

   Reply to this comment
 6. ish mbeshtetesi Rames ne 2013 October 5, 15:45

  Ore beni si e paske hallin mos e ke gje badigarden e rames pse te dieg mos ke fituar ndo nje vend pune me rendesi nga favoret e badigardes se edit

  Reply to this comment
  • xxx October 7, 08:02

   ti je nga ata qe ecen me mendimin qe shpif shpif se nje gje do mbetet, nje mut do mbetet e me te do lyeni turinjte te gjithe ju qe sdoni qe ky vend te eci perpara

   Reply to this comment
  • Lymi Tutit November 26, 20:29

   mer shk..dh.. kshu t’kan msu me thon. qy ke pas mshtet Edvin Ramn e neshti s’do mo me e pa me sy???

   Reply to this comment
 7. miri October 5, 16:00

  Po pse edhe me dadiguardet do merreni tani ju injorantet e sales , po gjithe bota ka femra ne kete dhoje profesioni ore idiota po shkoni dhe thoini rames pse ke femer bodiguarde ore kok palaret e vicidolit qe na prishet shqiperin me keto budallalleqe ore njerez te trashe, bolle shkoni gjeni ndonje pune se ju a ka mpi trurin idioti i vicidolit

  Reply to this comment
 8. Mark uk October 5, 17:31

  Vajmedet se paska shkuar halli,kur i del ne mbrojtje nje injorant kenetash. Vetem tingujt e mushkonjave ka ndigjuar ne jeten e tij.Nejse bretkocat i ka pas ushqim ditor e nuk e fajsoj pse edhe gjume anderra te tilla shef.

  Reply to this comment
 9. miri October 5, 18:35

  Ndigjo ktu mer ti qe per kryetar komunenke arushen dhe i thu arushes mirmengjes sa per kenetat dhe mushkonjattregoja ndonje laluci ti po e kishe ne enderr te vije ne tironen e bukur por qe e prishet ju tironcan e vjeter qe zaptut dhe prishet cdo gje

  Reply to this comment
 10. arber October 5, 19:19

  ore po ju ju rrihet pa folur.
  po te kete meshkiuj ju I thoni gay, po te kete femra lebo po cte beje Edi te vere nishanin ska aftesi kapteri ,te vere lulushin ky eshte gay po te vere salen vjen ere.

  Reply to this comment
 11. M A R K O October 5, 21:56

  Rrufeja nu bie ne tra la la por kujdes nga gjethi fikut hunderr qe vetem thiun di te ruahsh

  Reply to this comment
 12. ilir October 6, 03:56

  Bravo Rama ec perpara se kafshet kafsh do mbesin. Saliu eshte si enveri dhe kafshet e duan salen se nje njerezit Nuk e duan. respect per Ramen

  Reply to this comment
 13. Mark uk October 6, 08:01

  Marko: Tani qe Rama eshte martuar ju u ka lene mbas dore apo ju takon nganjeher.

  Reply to this comment
 14. Mark uk October 6, 08:05

  miri: Aq ma keq qe qenke katunar tiranen.Pyet se cfar thuhet per ta.apo ike nga brrari e quan vehten qyqetar.

  Reply to this comment
 15. altin October 6, 09:13

  Shiko, shiko………!!!! Tani paska filluar me i zgjedhur edhe te fuqishme……………….

  Reply to this comment
 16. Florinda October 6, 12:47

  Kryeministri Shqiptar nuk ka nevoj fare per truproje, por kete ja kerkon protokolli dhe duhet ta procedoj. Dhe kur shikon prane tij nje truproje femer te krijon pa e kuptuar nje ndjenje respekti.

  Reply to this comment
 17. psy October 6, 16:39

  Truproje femer ka pasur per here te pare Ndrek Legisi kur ishte minister i mbrendeshem!

  Reply to this comment
 18. Tironsi October 6, 18:12

  Cfare Lezeti paska.Po cfare keni bre burra qe merreni me ate Deli Cike.Me kujton Shote Galicen.Ju mer zoterinj paski qene te cuditshem.Po femna i jep bukuri dhe zbutje zhvillimit jetesor. Pastaj a eshte e profesionit Police?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*