Tuna puth bustin e idhullit të saj Amy Winehouse

November 3, 2014 15:37

Tuna puth bustin e idhullit të saj Amy Winehouse

Tuna e cila për momentin ndodhet në Londër po shijon çdo shëtitje dhe bukuri të vendit.

Këngëtarja ka treguar edhe pëlqimin për këngëtaren e ndjerë Amy Winehouse ku ka bërë foto pranë bustit të saj.

“Forever in our hearts. Amy, a true legend… #Respect #RIPAmy #LDN #Camden”-ka shkruar ajo në foto.

CaptureCapture.PNG1

November 3, 2014 15:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*