Turistes “i përlajnë” portofolin në Sarandë, por ajo ka një njoftim të rëndësishëm

August 12, 2017 20:20

Turistes “i përlajnë” portofolin në Sarandë, por ajo ka një njoftim të rëndësishëm

Nje qytetare se ciles i eshte vjedhur portofoli brenda te cilit kishte dokumente me rendesi njofton se eshte e gatshme te falë te gjitha parate qe kishte brenda tij, vetem te kete serish dokumentet ne duart e saj.

“Sarandaweb” shkruan se portofoli ka humbur sot prane plazhit të Centralit. Brenda tij ka patur dokumenta, leje qendrimi rumune, patente, karte identeti, 2 karta banke, dokumenta shkolle dhe nje shume prej 350 mije lekesh.

Keto te fundit ajo ka thene se kushdo qe e ka gjetur portofolin, ti mbaje, vetem te ktheje dokumentet e tjera.

August 12, 2017 20:20
Komento

2 Komente

 1. ??? August 12, 20:46

  Dhe kjo ben lajm?

  Reply to this comment
 2. biku August 12, 20:46

  e njejta histori me ka ndodhur dhe mua
  ne bari te italise ora 13.20 25 dhjetor ne mes te sheshit dy persona me motociklete me rrembejne canten ne krah dhe ikin ne rruget e ngushta te barit
  policia ishte aty afer ,nuk nderhyri se e dinte kush ishin por me rekomandoj te bej denoncimn ne polici
  me shume rendesi ishte pashaporta me vizen italiane qe per ate kohe ishte shume e rendesishme se duhej te kthehesha perseri.
  detyrohem te kthehem perseri te nxjerr vize e pasaporte provizore dhe kur kthehem ne portin e barit per te ikur me traget duke prere bileten shoh canten time ne sportel
  hajdutet kishin mbajtur vetem leket e nje radio dore dhe gjithe dokumentat,bileten etj. i kishin lene atje ,pa bere njoftim ne polici ndodh dhe keshtu,hajdutet sarandiote me siguri do te ja kthejne dokumentat

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*