Turisti italian gjendet i vdekur në dhomën e hotelit

August 13, 2016 22:01

Turisti italian gjendet i vdekur në dhomën e hotelit

Një turist italian është gjetur i vdekur në dhomën e hotelit në Radhimë.

Sipas policisë, viktima është rreth 55-vjeç dhe mendohet të ketë vdekur nga një atak kardiak, raporton Ora News.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së turistit italian.

August 13, 2016 22:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*