Turistja ruse gjendet pas 21 orësh ‘e djegur’ në det

June 30, 2018 16:40

Turistja ruse gjendet pas 21 orësh ‘e djegur’ në det

Një turiste ruse është gjetur në det pas 21 orësh duke qëndruar e vetme mbi një dyshek të fryrë uji.

Olga Kuldo është shpëtuar nga grupi i kontrollit, i cili po kërkonte në det për emigrantë ilegalë në brigjet e Kretës.

55-vjeçarja nga Rusia, ka rënë në det nga rezorti i Rethymno-s, pasi u përfshi nga një rrymë e fortë ere.

Ajo ka qëndruar tërë natën në det dhe të nesërmen është gjendur e djegur nga dielli i nxehtë.

Imazhi i mësipërm tregon se si ajo noton e dëshpëruar, si dhe punëtorët e Frontex teksa i hedhin një litar për ta ngjitur në anijen e tyre.

s.a/dita

June 30, 2018 16:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*