Turjan Hyska: Profecia vazhdon, kush vjen në “2XL” nuk fiton

Redaksia Online June 26, 2013 10:23

Turjan Hyska: Profecia vazhdon, kush vjen në “2XL” nuk fiton

Dhe profecia vazhdon! Kush vjen në ‘2XL’ nuk fiton”, shkruan në “Facebook”, producenti i “Apartamentit 2XL” në “Vizion Plus”, Turjan Hyska.

Autori i disa programeve ‘hit’ në Shqipëri, e shkruan këtë status duke pasur parasysh zhvillimet e mëvonshme në jetët e atyre politikanëve që kanë shkuar në “Apartament”.

Fatos Nano, pasi shkoi në “2XL” nuk u bë President, Edi Rama humbi Bashkinë, ndërsa së fundmi Sali Berisha humbi pushtetin.

Redaksia Online June 26, 2013 10:23
Komento

5 Komente

 1. al June 26, 11:32

  kam pershtypjen qe mbas ketij te fundit e ka rradhen turi hahahaaaa

  Reply to this comment
 2. Baro Liçaj June 26, 14:22

  Thoni qe ju te ” 2XL “, jeni fajtore te humbjes se Sali Berishes.! Po ta dinte kete ,kurre nuk do te kishte shkelur tek Ju Sali Berisha ! Me gjithate,largimi i Tij nga politika e ketij vendi, del se eshte edhe merita juaj qe duhet vleresuar !!!

  Reply to this comment
 3. juna June 26, 15:56

  ik o Turi bej cicin.. U bete njesh me Arjan Canin dhe qelbesirat e tjere. Shkonit gajasesisht me ate qelbesire qe quhet Sali Berisha. Po ai ka vrare dhe zhdukur njerez o plehra. Cfar artistesh jeni ju??? Hajd lipsuni se ju e mbajtet kaq gjate ne qeveri, nderkohe qe populli e urrente!

  Reply to this comment
 4. nina June 27, 08:09

  jo kaq harbute moj Juna, ne gjithe boten ka programe te tilla, artisti ,mendoj duhet te qendroje larg nga politika dhe ,nderkohe duhet vene me humor dhe zgjuaresi ne sherbim te popullit te vet ,mendoj se kaq gjate ne pushtet ,ai mbijetoi nga servilat dhe karrieristet qe e rrethonin, flm!

  Reply to this comment
 5. apojo June 27, 08:30

  jeni ju te “2XL” tersi ? une them se me tersi eshte .ari çani!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*