Turjan Hyska tregon shumën ekstreme që i kanë hedhur në dasmë

November 11, 2017 22:22

Turjan Hyska tregon shumën ekstreme që i kanë hedhur në dasmë

Moderatori dhe këngëtari Turjan Hyska ka qenë pjesë e ekipit të Gent Hazizi në spektaklin e kësaj të shtune në “Shiko kush LUAN”.

 I pyetur nga Luana, ai ka treguar se sa ka qenë edhe shumat ekstreme që i kanë hedhur në dasmën e tij me Orinda Hutan.

“5 mijë euro”, ka qenë shumë më e madhe që i kanë hedhur në dasmë ka treguar Turi, ndërsa ka shtuar se shuma më e vogël ka qenë 30 mijë lekë. TCh

November 11, 2017 22:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*