Rama vijon me videot nga spitalet: Me të tëra helmet e gojës së shthurrur, ky është realiteti

November 15, 2020 10:35

Rama vijon me videot nga spitalet: Me të tëra helmet e gojës së shthurrur, ky është realiteti

Kryeministri Edi Rama ka ndarë mëngjesin e sotëm në “Facebook” një dokumentar të realizuar nga ‘News24’ në lidhje me atë që ndodh brenda ambienteve të spitalit COVID 1.

“REALITET APO PROPAGANDË? *faleminderit gazetares dhe televizionit News 24 për këtë material dokumentar nga realiteti i spitalit Covid 1 **dhe turp e përsëri turp, kush përhap panik tek njerëzit me shpifje për “kolapsin” në spitale, pacientët që “dergjen nëpër dysheme”, oksigjenin që “mungon” e me të tëra helmet e gojës së shthurrur…”, shkruan Rama.

Linku i videos: https://www.facebook.com/watch/?v=726770541290344

j.l./ dita

November 15, 2020 10:35
Komento

3 Komente

 1. Olsi Rama nga bojaxhi ne Usa milioner ne Albania. November 15, 11:45

  O Rama ty do qr ca te kesh!!

  Reply to this comment
 2. Fisniku November 15, 19:07

  Pse te djegin akuzat e opozitareve,ndersa ankesat e qytetareve NUK I DEGJON FARE?
  Ne so te ishje ne rregull me qytetaret,me siguri,qe nuk do pyesje per opozitaret,por e verteta eshte ndryshe!
  Shqiptareve ua ke mbyllur gojen qe te ankohen dhe te vetmit qe te nxjerrin bojen ty mbeten opozita me median e tyre!

  Reply to this comment
  • mirel November 16, 02:21

   @Fisniku
   Ha ha ha
   Po kush i ka mbyllur gojen kujt?
   Ik o debil. Fakti qe edhe idiota si ne po flasin kudo dhe kurdohere e hedh poshte ate qe ti mendon.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim