Tushaj pushime me Kadelin në Shëngjin

August 10, 2015 16:03

Tushaj pushime me Kadelin në Shëngjin

Ish-kryebashkiaku i Lezhës, Viktor Tushaj, nuk i është larguar qytetit të tij as edhe për pushimet. Pavarësisht se nuk arriti të fitonte në zgjedhjet lokale të 21 qershorit, Tushaj pranoi humbjen, ndërkohë që shijon pushimet në plazhin e Shëngjinit.

Tushaj është fotografuar së bashku me deputetin e LSI-së, Gjovalin Kadeli dhe djalin e tij të madh. Pas lodhjes elektorale prej dy muajsh, dy përfaqësuesit e LSI-së kanë vendosur të çlodhen paksa, por në të njëjtën kohë të bëjnë edhe pak reklamë për bregdetin e tyre, Shëngjinin.

August 10, 2015 16:03
Komento

2 Komente

  1. un August 11, 13:45

    kjo foto eshte bere para ca vitesh

    Reply to this comment
  2. Kopaçe August 11, 15:21

    Te rroje vajze e pare .. theter here me djale… diçitura.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*