U bëri thirrje studentëve të ulen me Ramën, reperin e akuzojnë se e bleu Vangjushi me një leje ndërtimi

December 17, 2018 14:04

U bëri thirrje studentëve të ulen me Ramën, reperin e akuzojnë se e bleu Vangjushi me një leje ndërtimi

 

Reperi Noizy u kërkoi dje studentëve të ulen me Ramën, por sot është replikuar nga një personazh po kaq i njohur i rrjeteve sociale që njihet si Lek Plepi.

Noizy thotë se dialogu me Ramën nuk do të kishte asnjë të keqe, sepse ai është zot shtëpie, kurse Lek Plepi i bën “diss” Noizy-t duke thënë se studentët nuk mund të ulen me Ramën pasi ai është një “zot shtëpie i rrjedhur”.

“Tashmë çështja e pozicionimeve të personazheve të njohur të shou bizz-it në Shqipëri është kthyer në një tallava të madhe ku çdokush thotë mendimin e vet” – shkruan portali Albeu.

Ndërkohë që shton se Noizy, një reper i njohur mes adoleshëntëve përflitet se e ka vënë veten e tij në shërbim të Rilindjes pasi ka në proces një leje ndërtimi hoteli, të kërkuar në Durrës e që duhet firmosur nga  kryebashkiaku Vangjush Dako.

Postimi i djeshëm i reperit mund të lexohet duke klikuar KËTU.

Dhe ja çfarë i thotë Lek Plepi:

k.a. / dita

December 17, 2018 14:04
Komento

5 Komente

 1. Eliott December 17, 15:01

  Ne albanistan nuk meret me vesh prej kohesj kush eshte i miri dhs kush i keqi

  Reply to this comment
 2. Emigranti December 17, 15:57

  Aman ore po repistave cfare u duhet qe bejne politike ne Shqiperi?

  Reply to this comment
 3. Durrsak December 17, 15:57

  Dikush duhet ti mesoj Noizit qe emri kushton shume me teper se nje leje ndertimi

  Reply to this comment
  • Albanistan 2018 December 17, 19:18

   Une do te lerroj tet eme dhe tet moter o loran i shkerdhyeri fizikisht dhe menderisht. Ti moterqir do jesh ndonje nga klyshet e Vicidolit qe pret rradhen e trahanase se mbase u be deti kos. Do vdisni duke pritur o vemje gjirizi.

   Reply to this comment
   • Loran shehu December 18, 09:48

    O ti me nickun albanistan duket qe te kan qir qe fmi se ke frik te nxjersh e emrin e kshihesh pas nje nicki ty mor djal te shkerdhejn dhe fmin po pate pjell po spste pjell akoma te qi cdo gje qe te qiet ne shpi te qi dhe te vdekurit ok bythko tanni rri mir shtttttok bythko

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim