U bllokua për 3 orë në trafik, gruaja vendos të bëjë banjo dielli në mes të rrugës

May 9, 2018 13:41

U bllokua për 3 orë në trafik, gruaja vendos të bëjë banjo dielli në mes të rrugës

 

Pasi u bllokua trafiku për 3 orë në rrugë një grua ka vendosur që të merrte rreze dielli në korsinë e shpejtësisë.

Lily Willetts ishte së bashku me partnerin e saj Sam Wadsworth në rrugë për në Blackpool pasditen e së shtunës kur ngecën në trafik për shkak se një makinë kishte bërë aksident. Ndaj Lily përfitoi nga rasti të shijonte rrezet e diellit duke u shtrirë në asfalt.

27-vjeçarja vendoi një batanije në asfalt mbrapa makinës së saj dhe mori disa rreze dielli.

Përveç çiftit të bllokuar në rrugë ishin mijëra njerëz të cilët u detyruan të uleshin në makinat e tyre e të përballonin të nxehtin.

l.h/ dita

May 9, 2018 13:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim