U dërgua me temperaturë të lartë te Sanatoriumi, vdes nga COVID-i shoferi i Elisa Spiropalit. A është ministrja e infektuar?

July 27, 2020 11:24

U dërgua me temperaturë të lartë te Sanatoriumi, vdes nga COVID-i shoferi i Elisa Spiropalit. A është ministrja e infektuar?

Koronavirusi i merr jetën shoferit të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

Report Tv mëson se gardisti me inicialet G.P. 58-vjeç dy ditë më parë kishte shfaqur temperaturë të lartë.

Nisur nga simptomat, ai është dërguar në spitalin COVID-2, te Sanatoriumi nën kujdesin e mjekëve, por nuk ka arritur që të fitojë luftën me sëmundjen duke ndërruar jetë ditën e sotme.

Lajmi është dhënë në Report Tv, ndërsa ende nuk ka një konfirmim nga Ministria e Shëndetësisë për rastin, as nëse vetë ministrja Spiropali është prekur.

 

o.j/dita

July 27, 2020 11:24
Komento

8 Komente

 1. shoqeruesi i Spiropalit July 27, 11:39

  Me thene te drejten pervec hidherimit per shokun na ka hyre dhe tartakuti se mos kemi te infektuar dhe shoqe Spiropalen e na merr dreqi grupin, pse jo dhe qeverine.

  Reply to this comment
 2. islam kacidhja July 27, 13:51

  Ndoshta ky shofer,per te cilin na vjen realisht shume keq, terheq pas vetes gjithe qeverine se i moren frymen popullit. Vetem zoti na shpetofte nga keta bandite.

  Reply to this comment
 3. Tori July 27, 13:55

  Pse ministre e kane lene kete shoqen e Skenderbeut ?!

  Reply to this comment
 4. ILIRO-OSMAN July 27, 13:58

  E vrane apo sajuan vrasje dhe eshte supr mire diku jashte shtetit?

  Reply to this comment
 5. Lili July 27, 14:34

  Kovid morr kovid, ndoshta do jesh ilaçi per keta horra!! Zot na ndihmo e merri ata qe e meritojne aq shume mallkimin tone!

  Reply to this comment
 6. Vrit nje politikan te korruptuar dhe hajdut July 27, 15:06

  Ngushellime familjes se te ndjerit ishalla pa halle te tjera familja, por nuk kuptoj nje gje pse i duhet shofer ministrave cfar dobi sjellin keta, kur tallin menderen gjithe kohes. Korporatat e medha skane per egzekutivet e tyre, kto bq-irat duhet te kene.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim