U gjet i mbytur në liqenin e Pogradecit, identifikohet 64-vjeçari

July 2, 2018 17:25

U gjet i mbytur në liqenin e Pogradecit, identifikohet 64-vjeçari

Policia e Korçës ka identifikuar 64-vjeçarin që u mbyt mëngjesin e sotëm në breg të liqenit afër fshatit Pojskë të Pogradecit.

Sipas policisë, viktima është Sofokli Mano, i cili ka rezultuar si banues në Tiranë.

Krahas kësaj të dhëne, policia ka njoftuar se shkaqet dhe rrethanat e mbytjes së këtij të moshuari ende nuk janë përcaktuar.

s.a/dita

July 2, 2018 17:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*