U ikën mjekëve nga duart, i sëmuri hidhet nga kati i tretë i spitalit psikiatrik

August 13, 2018 12:07

U ikën mjekëve nga duart, i sëmuri hidhet nga kati i tretë i spitalit psikiatrik

Një 50-vjeçar është hedhur ditën e sotme nga kati i tretë i Spitalit Psikiatrik Vlorë, duke pësuar kështu vdekje të menjëhershme.

Policia raporton se shtetasi me inicialet M.K ishte me probleme mendore e për këtë arsye ishte i shtruar në Spitalin Psikiatrik Vlorë.

Në një moment ai i është larguar mjekëve dhe vetëm pak sekonda më pas, është hedhur nga kati i tretë.

Sipas njoftimit policor, grupi hetimor ka nisur punën për kryerjen e veprimeve të mëtejshme hetimore.

s.a/dita

August 13, 2018 12:07
Komento

2 Komente

  1. perkthyesi August 13, 13:28

    Perseri ne Vlore? Dicka nuk shkon ne ate rreth!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim