U infektua me Covid-19, shërohet aktori Florian Binaj, tamponi i fundit rezulton negativ

June 29, 2020 10:44

U infektua me Covid-19, shërohet aktori Florian Binaj, tamponi i fundit rezulton negativ

Aktori Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19.

Sipas Dosja.al, ai ka bërë ditën e djeshme tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ.

Aktori i “Portokallisë” prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, po nuk kishte asnjë simptomë. Ai gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar në shtëpi dhe siç ka deklaruar dhe vetë nuk ka marrë asnjë ilaç kundër virusit.

Binaj u infektua dy javë më parë dhe siç tregoi në një intervistë në “Open”, ai kishte qenë me pushime në Dhërmi dhe nuk kishte marrë xhip me vete.

Pasdite pasi kishte dalë nga deti kishte ndjerë ftohtë dhe një ditë më pas kishte temperaturë.

Pasi ishte kthyer në Tiranë kishte bërë tapmonin dhe kishte rezultuar me COVID-19.

Aktori në numrin e fundit të këtij spektakli ka paralajmëruar shërimin, pasi në dialog me kolegun e tij tha se dhe pak ditë dhe do mposhte virusin.

j.l./ dita

June 29, 2020 10:44
Komento

1 Koment

  1. Arben June 30, 06:32

    Tamam si ne bashkimin uropian

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim