U kap duke konsumuar kokainë, gjykata jep vendimin për Stresin

April 15, 2018 11:31

U kap duke konsumuar kokainë, gjykata jep vendimin për Stresin

 

Gjykata e Tiranës, pas kërkesës së Prokurorisë ka dhënë masën “Detyrim paraqitje” për reperin Arkimed Lushaj.

“Stresi” u arrestua ditën e premte sëbashku me një shokun e tij, pasi u kapën në flagrancë duke konsumuar kokainë në një lokal bastesh.

Policia sekuestroi një qese ambalazhi brenda të cilës kishte një sasi pluhuri me ngjyrë të bardhë, e dyshuar e llojit kokainë, një pjatë porcelani sipër të cilës kishte një sasi pluhuri me ngjyrë bardhë dhe dy karta karburanti.

a.s/dita

April 15, 2018 11:31
Komento

4 Komente

 1. ß April 15, 11:54

  s’e kuptoj perse Ndyet Media Shqiptare ,
  me te tille funderina te njerezimit !

  Reply to this comment
 2. L.F. April 15, 17:30

  Reperi i Karit!

  Reply to this comment
 3. hason komunisti April 15, 20:07

  Edhe kur beri Kaken Stresi do e beni lajm?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*