U nis për Greqi, familja denoncon humbjen, shoku u gjet i mbytur në Igumenicë

July 12, 2014 09:49

U nis për Greqi,  familja denoncon  humbjen, shoku  u gjet i mbytur  në Igumenicë

Familja Pelivani në Fier denoncoi dje zhdukjen prej 10 ditësh të djalit të tyre 22-vjeçar. Mësohet se Eri Pelivani është nisur ilegalisht drejt Greqisë me shokun e tij Kristian Çullai dhe dy djem të tjerë nga Durrësi, por prej 10 ditësh nuk ka komunikuar me familjen. Familja Pelivani u bëri apel autoriteteve që ta ndihmojnë për gjetjen e të riut. Sipas familjarëve të 22-vjeçarit, shoku i djalit të tyre Kristian Çullai është mbytur në igumenicë. “Na informuan se një nga shokët e tij Kristian Çullai, u mbyt. Eri ishte bashkë me Kristianin. Shteti të na ndihmojë të gjejmë djalin. Nuk dimë fatin e djalit tonë, na ndihmoni”, shprehen familjarët, të cilët publikojnë edhe fotografinë e tij për të mundësuar dhënien e informacionit rreth fatit të të riut.

July 12, 2014 09:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim