U përdhunua nga Robinjo, flet vajza shqiptare: Çfarë ndodhi atë natë

November 26, 2017 19:54

U përdhunua nga Robinjo, flet vajza shqiptare: Çfarë ndodhi atë natë

Robinjo u dënua ditën e premte, me 9 vite burg nga gjykata e shkallës së parë italiane, për përdhunim në grup ndaj një vajze shqiptare. Ngjarja kishte ndodhur në 22 janar të 2013-ës, në një diskotekë të Milanos, dhe ish-sulmuesi i Milanit gjendej bashkë me pesë brazilianë të tjerë.

Mediat italiane, thonë se në deklaratën e saj, vajza ka treguar se nuk ka qenë e vetëdijshme në atë moment, dhe më pas ka humbur plotësisht ndjenjat. Shqiptarja thotë se grupi e ka detyruar të kryejë disa herë marrëdhënie seksuale me frocë, në një garderobë, ku dhe kanë abuzuar me të.

“Kam shkuar në klub me dy miq të tjerë. Ata janë larguar kur agresorët më dehën dhe më pas unë kam humbur ndjenjat” – deklaron vajza shqiptare, e cila në atë kohë ishte 22 vjeç. Pala mbrojtëse e sulmuesit brazilian, gjithsesi, i ka hedhur poshtë këto akuza, dhe ka deklaruar se do ta çojë çështjen në apel.

November 26, 2017 19:54
Komento

1 Koment

  1. C'a bohet kshtu November 26, 20:20

    Sqaroni njehere qytetaret qe vajza eshte prostitute dhe pastaj na tregoni per ….. “perdhunimin” me dashje.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*