U përfshi në fushatë, pezullohet drejtori i burgut të Tropojës

May 29, 2017 17:04

U përfshi në fushatë, pezullohet drejtori i burgut të Tropojës

Ministria e Drejtësisë ka pezulluar dhe ka kallëzuar drejtorin e burgut të Tropojës, Granit Kurmekaj.

Ministria bën me dije se ai pezullohet nga detyra për shkak të përfshirjes në fushatën zgjedhore.

Vendimi është marrë nga ministri Gazment Bardhi, i cili ka urdhëruar pezullimin e përkohshëm të Kurmekajt.

May 29, 2017 17:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*