U plagosën dy lazaratasit, kapet bashkëpunëtori

June 7, 2018 19:01

U plagosën dy lazaratasit, kapet bashkëpunëtori

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet si bashkëpunëtor i autorit që plagosi dje shtetasin Valentin Buci (36 vjeç) dhe Xhelo Gërveshin (52 vjeç).

Burime zyrtare policore janë shprehur se shtetasi me inicialet P.XH ka transportuar Kristaq Llukanin me automjet nga Gjirokastra në drejtim të Delvinës.

39-vjeçari është shpallur në kërkim, pas plagosjes me armë zjarri të dy shtetasve në lagjen “18 Shtatori”, pranë Drejtorisë së Policisë në Gjirokastër.

s.a/dita

June 7, 2018 19:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*