Udhëtarja zbulon të gjitha vendxhirimet e skenave të “Game of Thrones” Ja ku mund t’i gjeni në jetën reale

December 27, 2017 16:39

Udhëtarja zbulon të gjitha vendxhirimet e skenave të “Game of Thrones” Ja ku mund t’i gjeni në jetën reale

Andrea David, një bloggere udhëtimesh nga Gjermania dhe fanse e zjarrtë e serialeve televizive ka vendosur të eksplorojë botën, duke ndjekur hapat e “Game of Thrones”.

Ajo po viziton të njëjtat vendxhirime ku HBO ka prodhuar shfaqjen më të famshme dhe është duke e dokumentuar udhëtimin e saj përmes fotografive të fotografive nga filmi në ambientin e vërtetë.

#1 Kulla Minceta, Dubrovnik, Kroaci

#2 Shkallët Jezuite, Dubrovnik, Kroaci

#3 Carnlough, Irlanda e Veriut

#4 Trsteno Arboretum, Kroaci

#5 Katedralja e Gironës, Girona, Spanjë

#6 Myvatn, Islandë

#7 Parku i Pyllit Tollymore, Irlanda e Veriut

#8 Ulica Od Rupa, Dubrovnik, Kroaci

#9 Carrer Del Bisbe Josep Cartana, Girona, Spanjë

#10 Porti Perëndimor i Dubrovnikut, Kroaci

#11 Kështjella Audley, Irlanda e Veriut

#12 Attard, Malta

#13 Dritarja e Kaltër në Gozo, Malta

Andrea është gjithashtu e apasionuar pas të gjithë filmave dhe në çdo udhëtim të saj përpiqet të kapë sa më shumë skena. Për të parë më tepër nga ajo, mund të vizitoni edhe Instagramin e saj.

December 27, 2017 16:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*