Udhëtim me këtë të ftohtë?! Ja një superkëshillë nga Gojët e Liga

January 7, 2017 13:23

Udhëtim me këtë të ftohtë?! Ja një superkëshillë nga Gojët e Liga

Përkeqësimi i motit dhe rreshjet e dendura të dëborës kanë shkaktuar jo pak probleme në qarkullimin e shumë akseve rrugore në vend.

Duke qenë se për institucionet qeveritare situata paraqitet si “nën kontroll”, Gojët e Liga ndjejnë detyrimin moral të këshillojnë publikun për të marrë masat e duhura ndaj motit që i kanoset.

Ja çfarë duhet të keni me vete nqs po planifikoni të udhëtoni:

Aparat smartphone, preferohen modelet të cilat përmbajnë kamera 13 megapixel e lart. Selfiestick, gjatësia mbi 1.5 m.

P.s. Hidhni edhe ndonjë gjë krahëve.

January 7, 2017 13:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*