Udhëtonte me vajzën, aksidentohet këngëtarja e njohur

November 15, 2017 19:09

Udhëtonte me vajzën, aksidentohet këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza është përfshirë në një aksident rrugor pak minuta më parë në Prishtinë. Mësohet se këngëtarja udhëtonte me vajzën e saj Gresa, d

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza është përfshirë në një aksident rrugor pak minuta më parë në Prishtinë. Mësohet se këngëtarja udhëtonte me vajzën e saj Gresa, dhe ishte pikërisht e bija ajo që drejtonte mjetin.

Në fotot e siguruara nga “GazetaBlic”, duket makina e tyre është përplasur me një mjet tjetër në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ndërsa fatmirësisht nga përplasja ka vetëm dëme materiale.

November 15, 2017 19:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim