UEFA kujtohet për rezultatin, Shqipëria e dyta

July 11, 2015 10:43

UEFA kujtohet për rezultatin, Shqipëria e dyta

Institucioni më i rëndësishëm i futbollist evropian,UEFA, ka ndryshuar renditjen pas vendimit të KAS-it, teksa është konfirmuar vendi i dytë për kombëtaren tonë.

UEFA e ka bërë këtë ndryshim vetëm gjatë paradites së sotme, dhe nuk e ka bërë diçka të tillë dje ku r u mor vendimi nga KAS-i për dhënien e 3 pikëve për ne, ndërkohë që u hodh poshtë dhe vendimi i UEFA-S.

Tashmë kuqezinjtë ndodhen në vendin e dytë dhe kanë edhe katër ndeshje për të luajtur, ku më e rëndësishmja do të jetë ajo ndaj Danimarkës në transfertë.

July 11, 2015 10:43
Komento

3 Komente

 1. Arben July 11, 15:16

  KY VENDIM ESHTE NJESOJ

  SIKUR TE JAPIN ATE QE TE TAKON, POR PASI TE KENE FSHIRE NJEHERE BYTHEN ME TE.

  O MILET.

  1. GJOBA ESHTE E PADREJTE, PASI FEDERATA SHQIPETARE NUK KA PATUR
  FARE ROL NE ORGANIZIM DHE MBARE-VAJTJEN E NDESHJES.

  2. VENDIMIN E DHANE PASI SERBIA ESHTE ME 1 PIKE, DHE NUK E NDIHMON FARE
  3-PIKESHI I MUNDSHEM ME SHQIPERINE.

  3. TE JENI 100% TE BINDUR, SE TE ISHTE NE GARE SERBIA PER KUALIFIKIM
  KISHTE 0 SHANCE TE NA JEPNIN 3 PIKET.

  NE KETO KUSHTE GJEJENI VETE, CFARE ESHTE AI QE GJEN ARSYE PER
  FESTIME TEK KY VENDIM I DEGJENERUAR.

  Reply to this comment
 2. heshtje July 11, 17:00

  O hahahahahahah hohohohohohohoho………!!!!!!
  Sa i squt (zgjuar) Beni ine!
  Nje, dy,tre, pika dhe gjithcka ne mendjen mendere te “arben” vjen shume e koklavitur per njerezit e thjeshte!
  Sa me pak anal ista te tille, aq me mire per ne!!!!!!! TUNG!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*