Ulërima dhe panik në Tiranë, burri hidhet nga kati i katërt

August 16, 2018 18:46

Ulërima dhe panik në Tiranë, burri hidhet nga kati i katërt

Një 60-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i një pallati në zonën e Unazës së Re.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së enjtes ku shtetasi me iniciale D.B dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i 4 – të i banesës.

Sipas policisë ai është dërguar në spital për ndihmë mjekësore në gjendje të rëndë shëndetësore.

o.j/dita

August 16, 2018 18:46
Komento

1 Koment

  1. Arben August 17, 07:37

    Shqiperia uropiane.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim