Unaza e vogël, shemben objektet pas “Hotel Tirana”

April 14, 2016 11:47

Unaza e vogël, shemben objektet pas “Hotel Tirana”

Ka nisur këtë të enjte puna për prishjen e objekteve pas “Hotel Tirana International”, në kuadër të ndërtimit të unazës së vogël në qytet.

Nga të dhënat e para rezulton se bëhet fjalë për objekte të vogla, shembja e të cilave nuk është shoqëruar me tensione apo rezistencë të pronarëve të tyre.

Autoritetet vendore deklarojnë se operacionet për t’i hapur rrugë ndërtimit të unazës së re do të vijojnë gjatë ditës së sotme dhe atyre në vijim.

April 14, 2016 11:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*