Universitetet, nis viti i ri akademik 2017-2018

October 16, 2017 09:00

Universitetet, nis viti i ri akademik 2017-2018

Sot ka nisur viti i ri akademik 2017-2018 për shumë studentë në të gjithë Shqipërinë.

Ky vit i ri akademik nis sot dhe përfundon më 30 shtator 2018, sipas urdhrit të lëshuar nga ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla.

Ndërsa periudha 25 dhjetor deri në 5 janar do të jetë periudhë pushimesh për të gjithë studentët.

Në universitete si ai i Histori-Filologjisë ka ende kuota bosh dhe deri në datën 20 tetor të këtij viti, studentët do të kenë mundësi të aplikojnë.

October 16, 2017 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*