Uragani i Lulëzim Bashës në Përmet

May 6, 2015 17:37

Uragani i Lulëzim Bashës në Përmet

Kjo është foto nga takimi i sotëm i Lulëzim Bashës në Përmet. “Uragani” i tij sot ka prekur brigjet e Vjosës së qytetit të trëndafilave dhe ka përfunduar në sheshin qendror të qytetit. Siç e shihni dhe vet, qyteti ka mbetur pa fjalë.

PD kandidon në Përmet Niko Shupulin, ndërsa  PS rikandidon Gilberto Jaçen.

Siç treguan edhe rezultatet e 23 qershorit 2013,  e majta arriti një fitore të konsiderueshme në këtë zonë e cila njihet si bastion i PS-së.

May 6, 2015 17:37
Komento

6 Komente

 1. ibrahim May 6, 17:45

  Avash se ne Permet si ka punet mire Rama permetaret nuk kane qef te dalin e brohorasin po sic thone : Permetaret te cimbisin sot dhe te enjtet pas nje viti.

  Reply to this comment
 2. Zoro May 6, 17:56

  Cdo ne Permet ky rrote, aty vetem socialist, komunist dhe stalinist ka. Ne Permet nuk pijne uje as mitingashet me dy gishta qe importohen me autobuz.Harruan keta te PD qe ne qender te qytet forcat e tyre vrane 7 qytetar te pafajshem ne 1997.

  Reply to this comment
 3. Nona nga Tirana May 6, 18:09

  Mos u merzitni ju demokratat! Shikoni lajmet ne darke e do shikoni si mbushet Sheshi…

  Reply to this comment
 4. mushkonja May 6, 18:45

  o lul te dhjefsha uraganin

  Reply to this comment
 5. skifteri May 7, 06:28

  *****…..o’Lul Basha ! ju duhet te jeni ne burg ç’ kerkon ne Permetin e pastert ne qytetin e luleve ,ne qytetin e kulturuar te muzikes ,ne qytetin historik te kongresit te Permetit.Ne qytetin symbol te kultures shqiptare.Large duart nga Permeti,ata nuk duan rrumpallen Sali.~~~~~~~~~~~~~~~~#

  Reply to this comment
 6. PAVLIN May 7, 08:03

  PERMETI ESHTE VEND I BUKUR, FEMRAT I KA SHUME PUNETORE DHE JU VJEN ERA TRENDAFIL.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*