Urë Vajgurore, djali rreh dhe kërcënon babanë 67 vjeçar

December 13, 2017 13:19

Urë Vajgurore, djali rreh dhe kërcënon babanë 67 vjeçar

Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia e Beratit nën akuzën “Dunë në familje”.

Mikel B, banorë i  Urës Vajgurore ka rrahur dhe kërcënuar babanë e tij 67 vjeçar.

Policia tha se ‘arrestimi i shtetasit të lartpërmendur u bë në banesë ndërsa ndaj të atit, shtetasit B.B, u plotësua dhe kërkesë-padia për lëshimin nga Gjykata të urdhrit të mbrojtjes.

December 13, 2017 13:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*