Urim për mësuesit

September 15, 2015 16:45

Urim për mësuesit

Dërguar me sms

Në numrin e redaksisë

Dita! Nga lartësia e 45 viteve të mia si mësues dua të uroj të gjithë mësuesit e Shqipërisë dhe kolegët e mi për vitin e ri shkollor. Suksese e rezultate të larta mësues e nxënës! Besnik Marashi, mësues.

September 15, 2015 16:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim