Urimi ndryshe i Edi Ramës, kjo është videoja e pazakontë që ka postuar

September 2, 2017 09:07

Urimi ndryshe i Edi Ramës, kjo është videoja e pazakontë që ka postuar

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të urojë ndjekësit në ‘Facebook’ me diçka ndryshe nga herët e tjera.

Ai ka publikuar një video të ‘Çmendinës’ ku shihet gjatë turit elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit teksa flet për programin e PS-së, por zëri është nën tinguj muzike dhe i transformuar. Kreu i qeverisë duket se e ka pritur me shumë sportivitetit këtë video, ndërsa ka pergezuar krijuesit e “Çmendinës”.

Rama në video shihet që flet nën shoqërimin e tingujve të këngës ‘Despacito’ hit i momentit.

MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video të krijuar nga çunat e supertalentuar të Çmendinës 😂👏🕶

September 2, 2017 09:07
Komento

1 Koment

  1. mirel September 2, 13:11

    ky eshte super legen.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*