Urimi special i Dua Lipës për 8-Mars

March 8, 2018 13:58

Urimi special i Dua Lipës për 8-Mars

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka uruar në mënyrë speciale jo vetëm nënën e saj por të gjitha gratë e botës.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi të saj kur ka qenë e vogël së bashku me dy vajza të tjera.

Krah fotos Dua Lipa shkruan: “Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Femrave! Duajeni njëra-tjetrën, kujdesuni për njëra-tjetrën dhe mbështesni njëra-tjetrën. Jo vetëm për sot po për çdo ditë”.


l.h/ dita

March 8, 2018 13:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*