Vajtimi i pishave

Skënder Temali January 21, 2016 13:40

Vajtimi i pishave

Më 21 janar 2011
në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në Tiranë,
ato që qanë më shumë qenë pishat,
pos të vrarëve,
vajtonin dhe vehten
që nga pyjet kishin marrë me vehte edhe bishat…

Skënder Temali January 21, 2016 13:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*