Vajza e Johny Depp në sfilatën e ‘Chanel’

July 7, 2015 21:57

Vajza e Johny Depp në sfilatën e ‘Chanel’

Vanessa Paradis ka qenë për një kohë të gjatë muza e krijuesit të ‘Chanel’, Karl Lagerfeld, por duket se ish-bashkëshortja e Johny Depp do t’ja lërë stafetën vajzës së saj, Lily Rose Depp.

vanesa1

 

Nënë e bijë kanë mbërritur me veshje ‘casual’ në shfaqjen ‘Haute Couture’ të organizuar në Paris, përpara se të ndërroheshin me veshje të markës së njohur dhe të bëheshin pjesë e shfaqjes mondane.

vanesa2vanesa315-vjeçarja Lily, që duket kopja e nënës së saj kur kishte të njëjtën moshë, ka veshur një fustan të thjeshtë me ngjyrë të zezë, ndërsa Vanesa Paradis një kostum elegant në ngjyrë ari.

vanesa4

July 7, 2015 21:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*