Vajza tenton vetëvrasjen, pi ilaç enësh

April 7, 2018 18:28

Vajza tenton vetëvrasjen, pi ilaç enësh

Një vajzë  adoleshente ka konsumuar ilaç enësh të premten, me qëllim që t’i jepte fund jetës, në Paskuqan.

Burimet e policisë bëjnë me dije se vajza është parë në kohë nga familjarët dhe është dërguar në spital, ku mjekët po kujdesen për të.

Ende nuk dihen motivet që e kanë shtyrë të renë që të ndërmarrë këtë akt ekstrem, por familjarë të saj janë marrë në pyetje nga policia, me qëllim për të zbardhur sa më shumë detaje rreth problemeve që mund të ketë pasur së fundmi vajza.

s.a/dita

April 7, 2018 18:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?