Vallëzimi i dasmës, burri e bën gruan për spital

July 20, 2015 17:26

Vallëzimi i dasmës, burri e bën gruan për spital

Vallëzimi është pjesa më romantike e një dasme, por jo për çiftin në fjalë.

Më shumë se një kërcim klasik ata kanë zgjedhur të bëjnë lëvizje të vështira, më ritmike dhe asgjë s’ka shkuar mirë. Gjatë rrotullimit burri e përplas keqas gruan duke e bërë për spital.

https://www.youtube.com/watch?v=BcDk0Ttmog8

July 20, 2015 17:26
Komento

1 Koment

  1. Pensionistja July 20, 17:46

    O sa kam qeshur!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*