Vasili: Monika Kryemadhi, një lidere e lindur

July 6, 2017 12:57

Vasili: Monika Kryemadhi, një lidere e lindur

 

Ish-kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka vlerësuar pasardhësen e tij në krye të partisë, Monika Kryemadhin, duke e cilësuar si një lidere të lindur.

Monika Kryemadhi mishëron cilësitë më të shkëlqyera për këtë detyrë të lartë.

Me ritmin, energjinë, këmbënguljen dhe kreativitetin e spikatur, Monika është një lidere e lindur dhe LSI, nën drejtimin e saj, do të vazhdojë të eci shumë përpara e te rritet pa u ndalur”, shkruan Vasili në Facebook.

July 6, 2017 12:57
Komento

15 Komente

 1. perkthyesi July 6, 13:05

  Lidere e shkelqyer? Vasili po na cudit cdo dite me deklaratat e tij!

  Reply to this comment
 2. Tirana July 6, 14:12

  I ziu ti, je bere per gjynah. Mire qe pate fuqi te mbyllesh gojen qe Familja e LESHESIS te beri prift e te hoqi mjekren pas 30 ditesh, por ke edhe goje t’i thuresh elozhe Sulltaneshes, e shkelqyer, kreative…Gjynah nuk ishe per te rene kaq poshte….

  Reply to this comment
 3. Aseni July 6, 14:18

  Ik mor idiot, me mire mos fol. Ajo eshte pjese e llumit. Lider nenkupton fisnikeri qe te ajo nuk ekziston.

  Reply to this comment
 4. demo July 6, 14:53

  Kete nuk e ka thene as Ramiz Alia per Nexhmije Hoxhen.
  Mos te kane hedhur ndonje kove me akull ne tru,o Petrit Vasili,qe ngaterron katunarin me dollarin.Shiko se Teme Sejko i pranoi te gjitha akuzat ne gjyq,,edhe floten e 6 amerikane,.Nuk je ti as i pari as i fundit.

  Reply to this comment
 5. enter"" July 6, 15:36

  Kjo lidere e lindur?
  Shko ore mbushu njeri injorant.
  Monika eshte thjesht nje injorante e lindur, llumi I kazanit, nje njeri I ndyre qe ka vendin ne burg

  Reply to this comment
 6. X+1=2 July 6, 15:45

  Kam nje pyetje dhe shpresoj qe ndonjeri qe njeh mire ligjet te me kthente pergjigje.
  ATEHERE, KRYEMADHI ESHTE KRYETARE E NJE PARTIE.
  PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET TE JETE NJE PERSONALITET QE NUK DUHET TE JETE ANTAR I ASNJE PARTIE APO GRUPIMI POLITIK,
  Ne rastin ne fjale Kryemadhi eshte bashkeshortja e Presidentit te republikes.
  Pyetje:
  Presidenti i republikes zoti Ilir Meta duke qene bashkshorti i kryetares se nje partie politike mos valle eshte ne konflikt interesi???
  Dmth zonja Kryemadhi ne takimet e rrangut presidencial do te paraqitet si Zonja e pare apo si kryetarja e LSI.
  Faleminderit

  Reply to this comment
 7. miranda July 6, 16:01

  ore ,si shpjegohet qe keta liderat e LSI jane te gjithe kokemedhenj ?
  Nga qe mebdojne shume per popullin…?

  Reply to this comment
 8. Lennard July 6, 16:31

  “Baxhelle e Lindur ” Besoj se ke dashe me thane !!!

  Reply to this comment
 9. anticensurë25642654 July 6, 16:41

  mirë monika që u bë krietare,po me gocën e çiftit presidencialo kryetar ça do bohet??
  nuk do ti jepet ndonjë post kryesor?
  pastaj një problem i vogël mund të dalë dhe me këtë punën e presidentit të paanshëm dhe gruas së tij të anshme komplet!!kryetare partie!!
  nuk mundet të quhet konflikt interesi??
  nuk mund të thuhet se presidenti mban anën e partisë së gruas??
  mos vallë dhe gruaja e presidentit duhet të largohet nga politika??

  Reply to this comment
 10. Turpi July 6, 17:00

  Partite e turpit e merr partine gruaja pstaj e bija I biri me zgjedhje farse

  Reply to this comment
 11. adriana duro July 6, 17:20

  Ajo eshte nje k.v e lindur nje rugace ,hajdute e pa pare i shkreti petrite qe ka rjedhur,qe nuke di se kushe eshte e mire e kushe eshte e keqe

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 July 7, 09:12

   tit vasili nuk k arrjedhur moj adi!!
   të kishte rrjedhur do të kishte kërcyer si gjel,si patozi me shokë!!tit vasili osht i mençëm mi motra!!ai e di fare mirë se është më me leverdi me lëpi se me bo rrëmujë!!
   vasili lëpi e mona e pagu!!

   Reply to this comment
 12. Brace July 6, 20:36

  Lidere e shke……….

  Reply to this comment
 13. Besniku July 6, 22:26

  Petriti I rrjedhur!!! As mos ju vere mendja!
  Kur ishte minister I shendetesise ne kohen e sales, dite per dite e kishe ne kafe tek ANTA me Leshkon, drejtorin e ANTES ne aeroport.
  Se ç’bente atje , ” dihet pazari”, rregullonte llogarite. Mendoni sa interesohej per shendetin e popullit ministri!
  Pika qe si bie, plehra plak

  Reply to this comment
 14. Jimi July 7, 12:18

  Kur ishte keshtu pse pranuve si nje lolo te beje rrolin e kryetarit e te kryeministrit te ardheshem? Idiot, spaske as turp e as namuz! Bajge!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim