Vasili: Opozita, më e bashkuar se kurrë ndaj krimit

September 6, 2018 12:08

Vasili: Opozita, më e bashkuar se kurrë ndaj krimit

Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili është shprehur në një prononcim për mediat se marrëdhënia me Parlamentin do të vazhdojë të jetë e njëjtë.

Ai tha nga qyteti i Elbasanit, ku opozita është mbledhur ditën e sotme, se kjo e fundit është më e bashkuar se kurrë ndaj qeverisë së kryeministrit Rama dhe se ajo ka një strategji për ta nxjerrë vendin nga krimi.

“Jemi pranë Elbasanit dhe Shkodrës, pranë qytetarëve, të cilët çdo ditë ndihen të kërcënuar”, u shpreh më tutje Vasili.

s.a/dita

September 6, 2018 12:08
Komento

4 Komente

 1. Rafi September 6, 13:08

  O petete vasili per ty ka ventenne nje emer or bythqire!KAR me ZYLE!!!!!or palle qorri!

  Reply to this comment
 2. MH September 6, 13:52

  Bravo Opozita!
  Ne kohen kur duhet te gjindeni ne parlament.Juve iu kercet truni per maraton per te perforcue unitetin e aliazhit per te formue nji trung te fuqishem nepermjet dy gjymtyrve qe percaktojne trungun me levizjen e te mjates per te integrue levizjen e te djathtes ne prag te falimentimit drejte fitorve te skopjume si ne dy rradhet e fundit nga vota e Sovranit.Ne keto kushte do provoni,e treta e verteta per fitore.O,do thyeni qafen perjetesisht.

  Reply to this comment
 3. Xha Teme September 6, 17:58

  Tit Veshgjati ju jeni fytyra e vete krimit qe vota popullore do tju varrose me Mona Cizmen dhe Lulash Bythfishkurin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim