Vasili: Qytetarët treguan sot se janë më të fortë se Edi Rama

January 27, 2018 16:32

Vasili: Qytetarët treguan sot se janë më të fortë se Edi Rama

Kreu i Grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka falënderuar sot të gjithë shqiptarët që ju bashkuan protestës opozitare.

Përmes një postimi në Facebook, Vasili shkruan se sot shqiptarët të bashkuar treguan se janë më të fortë se Edi Rama dhe qeveria e tij kriminale.

Postimi i Vasilit:

Falenderim pa fund nga zemra per ju qe erdhet ne protesten madheshtore sot.

Miq qe erdhet nga gjithe Shqiperia, Divjaka, Lushnja, Fieri, Patosi, Rroskoveci dhe Mallakstra.

Sot te gjithe ju i dolet per zot Shqiperise dhe familjeve tuaja.

Askush nga sot nuk ka guxim t’ju dhunoje familjet dhe buken e gojes,t’ju dhunoje dinjitetin dhe krenarine.

Sot jemi shume te forte krah njeri tjetrit dhe jemi aq shume sa marrim perpara cdo qeveri kriminale si kjo e Edi Rames.

 

January 27, 2018 16:32
Komento

4 Komente

 1. Izeti January 27, 16:59

  O zvarranik ,o plere ,,,o servil,o hajvan, po shife njehere kur ta japin ne.t.v ,nga siper me.dron ,,sa shume ishit,,,,,,,,,,kini nje muaj qe na cate bythen plera. Ja mbajte mire llastikun e brekeve Mule Kokemadhit,or gje e peshtire,,,,,,,,

  Reply to this comment
 2. Alban Dega January 27, 18:36

  VADIL KOMIKU I MONA HUSEIN CIZMES !

  Reply to this comment
 3. fraza January 27, 21:24

  Dite pas dite ky po behet me i peshtire, me sa shikoj fotot e tij dhe mendimet, qe shfaq ne media. Ne te ardhmen nuk kam per te humbur kohe me kete sherbetor servil, por bashkohem me komentuesit e mesiperm realiste.
  Nuk e shikon ky fare politikanuci metamorfozen ne proces tek vetja e tij?! Mbase vertet nuk e shikon veten, po te aferm, kolege apo miq ka ky, qe ishte ”kandidat per kryeminister” i forces se ”pare”, ”force e papare”?!
  Degradim moral, fizik dhe psiqik sebashku…

  Reply to this comment
 4. skrapari January 28, 12:33

  O Vasil ! E di thenien e popullit :” Fshati qe duket nuk do kallaus”.

  Demostrata qe madheshtore,po lere se c’thone komunistet. I numerova une ,mos e caj bythen .Ishin 501 mije. Pati vetem nje te mete .Qe nuk te degjuam ty ,o ylli i drires.!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*