FOTO: Vazhdojnë tragjeditë! Një tjetër viktimë në moshë të re, humb jetën nga COVID 18-vjeçari nga Elbasani, ndodhej i intubuar prej 1 jave tek “Shefqet Ndroqi”

February 22, 2021 14:13

FOTO: Vazhdojnë tragjeditë! Një tjetër viktimë në moshë të re, humb jetën nga COVID 18-vjeçari nga Elbasani, ndodhej i intubuar prej 1 jave tek “Shefqet Ndroqi”

Një 18-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi” pasi ishte i prekur nga Covid.

Mësohet se i riu ka qënë i shtruar në spital prej ditësh mirëpo nuk ka mundur që të fitonte betejën me virusin.

Mësohet se i riu, Qamil Seiti ndodhej prej një jave i intubuar.

I riu me origjinë nga Elbasani ishte në spital së bashku me dy prindërit e tij, po ashtu të prekur nga Covid.

Nëna e tij ka mundur që ta fitojë betejën me virusin, mirëpo i ati ndodhet në gjendje të rëndë.

Bëhet e ditur se në momentin që i riu është shtruar në spital ka pasur mushkëritë e prekura në 100% nga virusi.

Sipas burimeve, ai nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese, ndërsa vdekja e tij është një nga moshat më të reja që prej fillimit të pandemisë.

j.l./ dita

February 22, 2021 14:13
Komento

4 Komente

 1. Rruga e Elbasanit February 22, 14:20

  Viktimat nga Elbasani tek “Shefqet Ndroqi” ky djali 17 vjec dhe nje vajze 28 vjec
  Ne Elbasan eshte inauguruar Spitali Rajonal i Covid nga vete Nr-2 i Rilindjes Tauland Balla por te semure nuk ka brenda (se nuk ka personel) dhe…
  …ne Elbasan te gjithe te semuret me Covid trajtohen tek Reparti Urgjences !!
  Ejani verifikojeni po nuk pate te semure me zemer, infarkte, tension arterial etj perbri te infektuarve me Covid
  Kjo eshte ajo…Shendetesia falas e shumpremtuar nga Rama me Ballen pas kepuce.

  Reply to this comment
 2. Populli February 22, 15:37

  Vazhdon gjenocidi ne Spitalet Shqiptare. Po vrasin njerez me paramendim me respiratore e injeksione per te justifikuar mashtrimin Covid. KY ESHTE GJENOCID.

  Vetem nje fakt i thjeshte qe e verteton kete. 100% e te intubuarve vdesin. Vdesin sepse po vriten nga mantelbardhet.

  Reply to this comment
 3. Dn February 22, 19:28

  Halla s’keni pa gje!

  Reply to this comment
 4. Gzim Kulufi February 22, 19:47

  E rende! Mjaft i ri! Per te ardhur keq!
  Megjithate, nje lajm + nje foto = padituri! Virusi i panjohur + e panjohur edhe gjendja e kolestorolit ne gjak = injorance totale! Dhe c’vlen ky lajm?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim