Rama e Meta në ceremoninë e Prishtinës

June 12, 2019 13:28

Rama e Meta në ceremoninë e Prishtinës

Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta ndodhen sot në Kosovë në kuadër të festimeve për 20-vjetorin e çlirimit.

Në të njëjtën ceremoni është ftuar edhe ish-presidenti amerikan Bill Clinton.

Ky është takimi i parë i tyre pas anulimit të zgjedhjeve të 30 qershorit nga Presidenca dhe deklarimit se mazhoranca do ta shkarkojë tani Presidentin që e ka votuar vetë.

Më poshtë, foto nga ceremonia.

j.l./ dita

 

June 12, 2019 13:28
Komento

2 Komente

  1. demo June 12, 18:19

    Bfff Plasem vape! Mu gjind edhe ky Skraparlliu ne sedilje.Do shkoj tek vendi shoferit.

    Reply to this comment
  2. Dn June 13, 00:17

    Me ato syza fitoj titullin e bofyguardit km i jone qe vend e pa vend do me u duke antikonformist! Edhe klintoni e ignoroj mbasi kujtoj se eshte bodyguard!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*