Vdekja e Adela Xhamanit, Policia e Tiranës jep detajet e para zyrtare

October 29, 2017 11:20

Vdekja e Adela Xhamanit, Policia e Tiranës jep detajet e para zyrtare

Gazetarja Adela Xhamani ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Specialistët e mjekësisë ligjore po kryejnë ekzaminimet paraprake për shkakun e vdekjes, ndërsa dyshimet e para janë për atak kardiak.

Policia është njoftuar për ngjarjen dhe ka nisur hetimet.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.10.2017, rreth orës 05:10, në rrugën e Thesarit, është gjetur e vdekur në banesën e saj, shtetësia Adelajda Xhamani, 31 vjeç, e cila jetonte vetëm.

Nuk ka shenja dhune.

Shtetësia e mësipërme vuante nga epilepsia.

Pritet vendimi i mjekut ligjor

October 29, 2017 11:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*