Vdekja e Rexhep Çelikut, këngëtarja e njohur i shkruan Metës: U ndje shumë i vlerësuar nga dekorata që i dhatë

January 12, 2018 21:54

Vdekja e Rexhep Çelikut, këngëtarja e njohur i shkruan Metës: U ndje shumë i vlerësuar nga dekorata që i dhatë

Këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë shqiptare Myfarete Laze I ka shkruar presidentit Meta pas ndarjes nga jeta të artistit të madh Rexhep Çeliku.

Ajo i shpreh mirënjohje Metës për gëzimin që i dha artistit.

“Pushoftë në Paqe. Mirënjohje për gëzimin që i dhuruat pak ditë më parë. Qofsh i nderuar Z.President.

Megjithëse rëndë nga shëndeti ju e çuat në këmbë dhe u ndje shumë mirë, shumë i vlerësuar. Ngushëllime,” shkruan Laze.

laze


January 12, 2018 21:54
Komento

2 Komente

  1. Jim January 13, 01:22

    Po ai matherfacher ish presidenti nuk la vjehra te cunit te Sales dhe krushq te tij pa dekoruar deri edhe ate gaztorin e shkodres anetar I PD dhe nuk dekoroji ata qe duhej

    Reply to this comment
  2. demo January 13, 02:49

    E moj Myfarete,paske kopjuar komentin tim! Ti je si leter kopje.Edhe kur flet,flet si plakat e shkodres 300 vjece,,pse je nje CAME,.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*