Vdes 14 vjeçari në Mirditë, e goditi rrufeja

March 14, 2018 20:37

Vdes 14 vjeçari në Mirditë, e goditi rrufeja

Në orët e pasdites në fshatin Troje, është shënuar një ngjarje e rëndë në njësinë Administrative Kthellë, Mirditë.

Një fëmijë 14-vjeçar teksa ka qenë duke ruajtur bagëtitë në një mal sipër fshatit të tij, është goditur nga rrufeja.

Fëmija me inicialet B.K.D ka qenë i vetëm kur e ka goditur rrufeja, duke komunikuar në aparat celular.

Kjo ka bërë që bashkëfolësi të kuptojë se diçka e rëndë kish ndodhur, ndaj edhe ka dhënë alarmin.

Banorë dhe familjarë i janë drejtuar me shpejtësi vendit të ngjarjes për t’i ardhur në ndihmë fëmijës, por goditja ka qenë fatale, çka ka bërë që fëmija të ndërrojë jetë.

s.a/dita

 

March 14, 2018 20:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*