Vdes foshnja 1 muajshe, prindërit harruan ku e lanë (Foto)

April 6, 2016 12:08

Vdes foshnja 1 muajshe, prindërit harruan ku e lanë (Foto)

Foshnja një muajshe ka humbur jetën 24 orë pasi prindërit e kishin harruar se ku e kishin lënë.

Ngjarje tragjike ka ndodhur në Blackpool të Anglisë.

Prindërit e kishin gjetur foshnjën e pajetë midis murit dhe shtratit të tyre.

Maththew Neil dhe Kim Smart Neil janë arrestuar nga policia për moskujdes ndaj fëmijës, mirëpo, më vonë u liruan sepse sipas dëshmisë së tyre, gjithçka ishte e paqëllimshme.

b3-2782846a

baby-2782848a

April 6, 2016 12:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*