Vdes studentja shqiptare në Itali, u gjet në konvikt pa ndjenja

November 30, 2017 22:12

Vdes studentja shqiptare në Itali, u gjet në konvikt pa ndjenja

Një studente shqiptare në Trieste është gjetur në gjendje të rënduar në dhomën e saj por edhe pas ndërhyrjes për rreth një orë të bluzave të bardha nuk ka mundur të mbijetojë.

21 vjeçarja Floriana Xheka rreth orës 24 e 40 të ditës së djeshme nga disa studentë të tjerë është telefonuar urgjenca për gjendjen e saj të rënduar.

Ambulanca ka mbërritur në kohë, dhe është munduar për ta mbajtur në jetë për të paktën 1 orë, por që nuk kanë mundur dot ta shpëtojnë. Ajo është gjetur në dhomën e konviktit E3 në Fabio Severo në Trieste.

November 30, 2017 22:12
Komento

5 Komente

 1. Joli December 1, 14:34

  Shkruhet 00:40 o gazetar i nderuar ! Se keshtu i bie te shkruash 27:45 n.q.s. eshte ora 03:45 e nates !

  Reply to this comment
 2. Joli December 1, 14:36

  Ora shkruhet 00:40 o gazetar i nderuar sepse do te shkruaje 27:45 n.q.s. do te kish qene ora 03:45 e mengjesit

  Reply to this comment
  • SPSS December 2, 16:50

   Shumë të drejtë kishe në komentin e parë, kot e ndryshove.
   Ora 03:45 quhet natë dhe jo mëngjes.. Vetëm gomari Arian Çani thotë mirëmëngjes në orën 00:05
   Respekte!

   Reply to this comment
 3. SPSS December 2, 16:50

  Shumë të drejtë kishe në komentin e parë, kot e ndryshove.
  Ora 03:45 quhet natë dhe jo mëngjes.. Vetëm gomari Arian Çani thotë mirëmëngjes në orën 00:05
  Respekte!

  Reply to this comment
 4. SPSS December 2, 17:53

  Shumë të drejtë kishe në komentin e parë, kot e ndryshove.
  Ora 03:45 quhet natë dhe jo mëngjes.. Vetëm gomari Arian Çani thotë mirëmëngjes në orën 00:05
  Respekte!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*