“Vdes Vladimir Putini”

July 31, 2014 18:19

“Vdes Vladimir Putini”

Ju kujtohet qeni ukrainas që bëri xhiron e botës, se i ngjante presidentit rus, Vladimir Putin?

Ai ka vdekur këtë javë në Ukrainë. Pra nuk bëhet fjalë për personin Vladmir Putin por për qenin i cili u bë i famshëm në bazë të ngjashmërisë me të./Zeri/

July 31, 2014 18:19
Komento

6 Komente

 1. alfade July 31, 19:54

  Edhe Putini i vertete nuk do ta kete te gjate ! Kam besim se qeni qe i ngjante Putinit nuk
  mund te qendroje vetem ne ferr prandaj kerkon ”mikun ” e tij Putinin e vertete. !

  Reply to this comment
 2. AP July 31, 21:35

  Dikur ishin në modë tallje të tilla me armiqtë. Por ne jemi ata që ishim veçse, miqtë i kemi bërë armiq, ndersa armiqtë i kemi bërë miq!
  Me të vërtetë kemi ngelur ata që ishim – dhi e zgjebosur , me bishtin përpjetë

  Reply to this comment
 3. Jozi August 1, 10:24

  E MART ME VETE PUTININ DHE SALIN SE PASKAN LINDUR PER TEVRAR DHE VJEDHUR

  Reply to this comment
 4. zqk August 1, 13:29

  Per qenin thuhet se ngordhi. Pra qeni Putin paska ngorthur.

  Reply to this comment
 5. Laveri August 1, 13:37

  Kjo foto duhet te jete ne faqen e pare te revistes Hosteni , si nje here e nje kohe,si nuk na u ndane ne shqiptareve armiqte e klasave

  Reply to this comment
 6. Naci August 1, 14:17

  Sa te kete rrubinetin e gazit Putini europianet do bejne paralele…U.S.A dhe Rusia i bejne planet se bashku, do e shikoni ukrainen si do perfundoj si Syria…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*