Veliaj: Artan Lame është operuar mbrëmë, i uroj shërim të shpejtë

March 19, 2016 10:45

Veliaj: Artan Lame është operuar mbrëmë, i uroj shërim të shpejtë

Kreu i ALUIZN-it, Artan Lame nuk do të ndjekë punimet e Kongresit të Partisë Socialiste.

Mësohet se socialisti Lame mbrëmjen e djeshme i është nënshtruar një operacioni  të vështirë në zemër.

Lajmi është bërë i ditur nga Erion Veliaj, i cili i uroi shërim të shpejtë.

“Artan Lame është operuar mbrëmë. I uroj shërim të shpejtë e rikthim të shpejtë në punë”, tha Veliaj.

March 19, 2016 10:45
Komento

2 Komente

  1. VILI March 19, 17:27

    Te shkuara dhe shendet ARTAN,nipi i Nesipit,shendet dhe sherim te shpejte per ndershmerine familjare,

    Reply to this comment
  2. H.RR March 20, 07:42

    SHERIM TE SSHPEJTE!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*