Veliaj emëron Ermal Kapllanin si Drejtor të Policisë Bashkiake në Tiranë

July 31, 2015 17:35

Veliaj emëron Ermal Kapllanin si Drejtor të Policisë Bashkiake në Tiranë

Ermal Kapllani do të jetë Drejtori i ri i Policisë Bashkiake të Tiranës.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zyrtarizuar sot edhe emërimin e një tjetër drejtuesi të rëndësishëm në krye të një institucioni të cilin gjatë fushatës elektorale pati premtuar se do t’i ndryshonte imazhin.

Kapllani ka mbaruar Akademinë e Lartë të Policisë në vitin 2000.

Së fundi, ai ka mbajtur pozicionin e Zëvendësdrejtorit të Policisë së Qarkut Korçë dhe aktualisht punon në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit. 

July 31, 2015 17:35
Komento

3 Komente

 1. Dita August 1, 08:53

  Duhet arsye për shkarkime o trap

  Reply to this comment
 2. Prudentino August 1, 10:09

  Ndaloni demtimin e fasadave te pallateve ! Urgjent !

  Reply to this comment
 3. sofra August 1, 13:53

  Kot fare…
  U mbarun specialistat tek Topi, qe po i merrni kshu pa eksperience televizive!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin